VÆGUR, plast, "Bosch Super", 1900-tallet.

3059231. VÆGUR, plast, "Bosch Super", 1900-tallet.

Batteridrevet.
Ca 50x20 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Batteridrevet.
Ca 50x20 cm.

Antal besøg: 1.595