OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 3 olier, signeret HG Alphonse.

305865. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 3 olier, signeret HG Alphonse.

Foderbarn, olie på lærred, 65 x 42 cm.
Ræv i vinterlandskab, olie på lærred, 44 x 65 cm.
Sø i aftenlys, olie på lærred, 39 x 69 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 3.682