JUAN SOLER. En ung kvinde i Paris.

3058572. JUAN SOLER. En ung kvinde i Paris.

Olie på lærred Signeret 24x19,5 cm.

I god stand. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 407