BORD BORD, med keramiske fliser.

3058257. BORD BORD, med keramiske fliser.

Understel af mørklakeret bøg, brædder med malede keramiske fliser.
Stort bord: 54 x 39, højde 55 cm.
Lille bord: 33 x 33, højde 49 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser, skrammer, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 247