CHIFFONIER. Mahogni, slutningen af det 19. århundrede.

30576. CHIFFONIER. Mahogni, slutningen af det 19. århundrede.

Højde 115 cm, bredde 104 cm.

Brugsslitage. finer skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 115 cm, bredde 104 cm.

Brugsslitage. finer skader.

Antal besøg: 1.029