DAMEARMBÅND, 18K guld, Svalen, totalvægt ca 8 gram, 1900-tallet.

305729. DAMEARMBÅND, 18K guld, Svalen, totalvægt ca 8 gram, 1900-tallet.

Manglende link.
Fra ca 12 x 12 mm.
Mærket på bolig 327 850165.

Brugsslitage, glas med ridser/mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Manglende link.
Fra ca 12 x 12 mm.
Mærket på bolig 327 850165.

Antal besøg: 6.425