KIRKE med prismer, barokstil, 20. århundrede.

30571. KIRKE med prismer, barokstil, 20. århundrede.

Stel af messing, fire lysarme, højde uden kæde 50 cm.

Slid, prismer mangler, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 718