ET ART DECO SØLV OG EMALEL SMINDEBORD SPEJL.

3056479. ET ART DECO SØLV OG EMALEL SMINDEBORD SPEJL.

med motordrejet og emaljeret dekoration, stemplet Birmingham, 1930, 30 cm lang.

Producenter mærker gnidet, nogle mindre tab af emalje i bunden af ​​håndtaget, skrammer, ridser, mærker og slid i forhold til alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 218