Blikdåser, 5 stk., inklusive Cloetta, første halvdel af det 20. århundrede.
305572. Blikdåser, 5 stk., inklusive Cloetta, første halvdel af det 20. århundrede.
Blikdåse, Påels, Bon-Bon, højde 25,5 cm, diameter 22 cm.
2 dåser, Cloetta, højde 24,5, 18 x 22,5 cm.
2 dåser, Tavener Rutledge, England, højde 24,5 cm, 14,5 x 14,5 cm.
Brugsslitage og ælde - hårdt slid og Brugsslitage.
Misfarvning, buler og mærker.
Misfarvning, buler og mærker.