BIBLIOTEKET INTERIØR, 5 dele, 20. århundrede.

30555. BIBLIOTEKET INTERIØR, 5 dele, 20. århundrede.

Mahognifiner, facetslebet glas, total længde 415 cm.
2 Sektioner længde 90, bredde 33, højde 199 cm.
3 sektioner længde 48,5, bredde 33, højde 199 cm.
1 sektion længde 90, bredde 33, højde 73 cm.

Brugsslitage, mangler kronstrimmel på 50 cm.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.924