HALLSTOLE, 4 stk, Nyrenæssance. 18/1900-tallet.

305451. HALLSTOLE, 4 stk, Nyrenæssance. 18/1900-tallet.

Drejede dekorationer og polstret ryg og sæde med polstring i jacquardvævet møbeltekstil. Senere maleri i sort med forgyldte detaljer.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 914