BORDKANALER, 2 stk., gustaviansk stil, 1900-tallet.

305442. BORDKANALER, 2 stk., gustaviansk stil, 1900-tallet.

Forgyldt messing.
Bordlampe, krystal, et lyspunkt.
Bordlysekrone, marmor, krystal, to lysestager.
Højder mellem: 37 - 40 cm.

Mindre Brugsslitage. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt messing.
Højder mellem: 37 - 40 cm.

Antal besøg: 1.453