305386. GLAS, 82 dele, Pompadour, Boda, 20. århundrede.
Glasservice i skåret og graveret krystal.
Bæger med låg Karaffel 2 Lysestager Skål på fod Isspand 12 Tallerkener 8 Vinglas 8 Champagneglas 8 Selterglas 8 Cognacglas 8 Whiskyglas 8 Stoutglas 8 Likørglas 8 Snapseglas.
Mindre slitage.