KUNSTGLAS, Monica Morales Schmidt, Kosta, signeret.

305362. KUNSTGLAS, Monica Morales Schmidt, Kosta, signeret.

Med farverne gul, grøn og blå og klart glas, signeret: Kosta SS 5172.
Højde: 16,5 cm.

Ridser i bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 16,5 cm.

Ridser i bunden.

Antal besøg: 2.486