KUNSTGLAS, 5 dele, "Coquille", Flygsfors, signatur.

305357. KUNSTGLAS, 5 dele, "Coquille", Flygsfors, signatur.

4 Skåle, hvoraf to er signeret 1 Vase Højde mellem: 6 - 23 cm.

Brugsslitage, 1 skål med Kantstødt i bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.058