ARNE ISACSSON. Akvarel.

ARNE ISACSSON. Akvarel.
3053357. ARNE ISACSSON. Akvarel.

Signeret og dateret 2001. 25x32 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Arne Isacsson (1917–2010)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Arne Isacsson (1917–2010)

Antal besøg: 937