HARDY STRID. Akryl på lærred.

HARDY STRID. Akryl på lærred.
305260. HARDY STRID. Akryl på lærred.

Tre malede fragmenter. Signeret og dateret 1976 på verso.
50x65 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Hardy Strid (1921–2012)

Få foretaget en gratis vurdering!

50x65 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besøg: 967