JETTE JÖRGENSEN. Kunstglas, fuldt signeret, 1990.

305206. JETTE JÖRGENSEN. Kunstglas, fuldt signeret, 1990.

Med poleret indretning med fyrre- og grantræer. Nederst signeret: Jette Jörgensen, atelier -90, Sverige, sgs.
Diam: 19, Højde: 21 cm.

Mindre slitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diam: 19, Højde: 21 cm.

Mindre slitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.821