Kommode, nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

305204. Kommode, nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

6 skuffer med messingbeslag Forreste ben med kuglefødder Topskuffe med dekoration. Dekoration af udskårne lister i pasteller Højde 22 cm Bredde 77 cm Dybde 45 cm.

Brugsslitage Finertab, afvisning Ridser Toppladen delvis falmet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.311