LOMMEUR, "Alpina" og "Hamilton Watch & Co".

305201. LOMMEUR, "Alpina" og "Hamilton Watch & Co".

Urkasse 48 og 58 mm i diameter.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage. Flere ridser på hus.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.191