HERREARMBÅND, dele i 18K rødguld, Omega.

305200. HERREARMBÅND, dele i 18K rødguld, Omega.

Urkasse ca 35 mm, 18K rødguld. Armled justerbar, dobbelt.

Ikke funktionstestet. Link senere suppleret. Brugsslitage. Flere ridser på hus og led.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.874