KLUB LÆNESTOL, første halvdel af det 20. århundrede.

305131. KLUB LÆNESTOL, første halvdel af det 20. århundrede.

Sædehøjde 43 cm.

Slitage, revnet læder, pletter, tørret polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde 43 cm.

Antal besøg: 776