ANDY WARHOL. Interview, 1981, signeret Andy Warhol.

3051266. ANDY WARHOL. Interview, 1981, signeret Andy Warhol.

43x26 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Andy Warhol (1928–1987)

Få foretaget en gratis vurdering!

43x26 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besøg: 545