TRÆFIGURER, 2 stk., signeret.

TRÆFIGURER, 2 stk., signeret.
3051202. TRÆFIGURER, 2 stk., signeret.

Mand med heste 29 cm, signeret HP Par sliber en kniv 16x13 cm signeret VP.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 399