SPISESTUESGRUPPE, 9 dele, gustaviansk stil, svensk model.

305050. SPISESTUESGRUPPE, 9 dele, gustaviansk stil, svensk model.

8 stole og bord, 3 ekstra brædder hver 60 cm, bordets samlede længde 315 cm, bordets diameter 143 cm.
En skive med kant.

Ridser og mærker på skive, Brugsslitage, mindre pletter.
Ridser og stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

En skive med kant.

Ridser og stød.

Antal besøg: 3.197