305050. SPISESTUESGRUPPE, 9 dele, gustaviansk stil, svensk model.
8 stole og bord, 3 ekstra brædder hver 60 cm, bordets samlede længde 315 cm, bordets diameter 143 cm.
En skive med kant.
Ridser og mærker på skive, Brugsslitage, mindre pletter.
Ridser og stød.