EN 19. ÅRHUNDREDEs ASK OG EL-VINDSOR-STOL.

3050237. EN 19. ÅRHUNDREDEs ASK OG EL-VINDSOR-STOL.

den høje spindelbagside med gennemboret splat på drejede støtter og H-strakt base, 103 cm høj x 61 cm bred.

Generelt overfladeslitage svarende til alder og brug, gamle ormehuller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 332