305021. SØLVOBJEKTER, 3 stk, Birmingham Storbritannien mm, vægt 176 g.
Urstander Birmingham Storbritannien højde 10 cm.
Tændstikæske Goldsmiths & Silversmiths Company Ltd UK 5 x 7,5cm.
Tebeholder på tønde USA.
Urstanderen er bulet, tebeholderen mangler en kæde, ellers Brugsslitage.