RAFAEL YZQUIERDO Y VIVAS. "Afspejling".

3049816. RAFAEL YZQUIERDO Y VIVAS. "Afspejling".

Olie på panel Signeret. På bagsiden, signeret og betitlet.
28,7 x 38,7 cm.

I god stand. Stel i stuk og malet træ, med skader.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

28,7 x 38,7 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 467