LYSSTALER, et par, messing, senimperium, Frankrig 1830-40'erne.

304917. LYSSTALER, et par, messing, senimperium, Frankrig 1830-40'erne.

Højde 19,5 cm.

Slitage, reparationer, mangler manchetter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19,5 cm.

Antal besøg: 768