WALTER ADAM. olie på lærred, stilleben, signeret.

3047835. WALTER ADAM. olie på lærred, stilleben, signeret.

Rammemål: ca 68x98 cm Mål, motiv: ca 59x89 cm.

Enkelte mærker og mindre malingsridser på rammen. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 649