RADIOGRAMTELEFON, teak, Astoria Type V 5777, Sverige, 1900-tallet.

304654. RADIOGRAMTELEFON, teak, Astoria Type V 5777, Sverige, 1900-tallet.

Grammofon Elektroakustisk.
Længde 90 cm.
Bredde 33 cm.
Højde 80 cm.

Mærker, ridser, tørre revner, Brugsslitage.
Arbejder radio.
Grammofon ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Grammofon Elektroakustisk.
Længde 90 cm.
Bredde 33 cm.
Højde 80 cm.

Arbejder radio.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 3.654