TROMBONE. Roy Benson TT-127.

TROMBONE. Roy Benson TT-127.
3046133. TROMBONE. Roy Benson TT-127.

Inklusiv taske.
Længde 115 cm.

Pletter, ridser.
Brugsslitage.
Slitage, mindre skader på tasken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Inklusiv taske.
Længde 115 cm.

Pletter, ridser.
Brugsslitage.

Antal besøg: 716