Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Glas
Øvrigt
304604. INGEBORG LUNDIN. Vase, glas "Æblet", Orrefors, anden halvdel af det 20. århundrede. Signeret ORREFORS EXPO 32-57 Ingeborg Lundin.
« Tilbage til genstanden