AXEL KULLE. Model. carbon tegning, signeret.

304586. AXEL KULLE. Model. carbon tegning, signeret.

146x52 cm.

Folder med kantskade Glas mangler i ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

146x52 cm.

Antal besøg: 2.007