304550. KADEKRUKKER, 5 stk, inklusive Mazetti og Motala.
Blikdåse, Drink Solo-Kaffe, diameter 22 cm Trædåse med papirdæksel, Patris Biscuits and Wafers Producent A/B, Mayfair Vanilla Biscuits, Helasinborg Sverige, mærke Christianstads Köpmanna-Bolag, Kristianstad, højde 27 cm Trææske, Mazetti konfekture, længde 27 cm Blikdåse , Mazetti, diameter 23 cm Blikdåse, Motala, diameter 22 cm.
Brugstilstand Slitage og skader på omslag og etiketter Mazetti dåse og Motala dåse mangler glas i låget.