KIKKERT, Chevalier, Marine, Paris, Frankrig, 19./20. århundrede.

304453. KIKKERT, Chevalier, Marine, Paris, Frankrig, 19./20. århundrede.

Messing delvist sortfarvet og læder.
Mærket Chevalier Paris, Marine Extra Powerful.
Længde 18 cm.
Længde (udfoldet) 27,5 cm.
Bredde ca 12 cm.

Ikke funktionstestet.
Reparation.
Kraftig slid.
Spænder.
Tab af farve.
Defekt.
Læder mangler/beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 18 cm.
Længde (udfoldet) 27,5 cm.
Bredde ca 12 cm.

Ikke funktionstestet.
Reparation.
Kraftig slid.
Spænder.
Tab af farve.
Defekt.
Læder mangler/beskadiget.

Antal besøg: 1.532