FRANCESC CARBONELL MASSABÉ. Unavngivet.

3044007. FRANCESC CARBONELL MASSABÉ. Unavngivet.

Olie på lærred
Signeret. På bagsiden, signeret og placeret
65x54 cm.

Ældret lak, overfladesnavs og mindre skader. Ramme i stukket, forgyldt og polstret træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
65x54 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C5 Rosellón
Antal besøg: 248