LÆNESTOLE, et par, "Dolphin Lounge", design Bjarke Nielsen for Dan-Form, Danmark, mærket.

3043879. LÆNESTOLE, et par, "Dolphin Lounge", design Bjarke Nielsen for Dan-Form, Danmark, mærket.

Drejelig lænestol af bøjet træ med understel i krom, betrukket med læder.
Bredde ca 87 cm, dybde 60, højde 76, sædehøjde 28 cm.

Brugsslitage, mindre huller, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.192