VÆNG/BROACH, 18 K guld, perle, 7,9 gram.

304328. VÆNG/BROACH, 18 K guld, perle, 7,9 gram.

Længde 7 cm.
Stemplet GD&Co M 18K kattefod A9.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 7 cm.

Let Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.130