SOFA, Stjernmöbler, Herrljunga, anden halvdel af det 20. århundrede.

304266. SOFA, Stjernmöbler, Herrljunga, anden halvdel af det 20. århundrede.

Betræk af læder. Fast polstret ryg, løst nede i sædet. Mærket. Længde 190 cm.

Slitage, stedvis falmet, mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.301