EINAR WENNBERG. "Service", olie på lærred. Signeret og dateret 2002.

304237. EINAR WENNBERG. "Service", olie på lærred. Signeret og dateret 2002.

35 x 27,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Einar Wennberg (1936–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

35 x 27,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Einar Wennberg (1936–2004)

Antal besøg: 784