SKÆNK, Swedish Grace, 1930'erne.

3041507. SKÆNK, Swedish Grace, 1930'erne.

Længde 149 cm Højde 67 cm Dybde 50 cm.

pletvis slitage, mærker/pletter/ridser/finerskader, dekorative lister mangler, rust, en lås mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 512