SKO i slangeskind, str. 40, Dolce Gabbana, Italien.

304144. SKO i slangeskind, str. 40, Dolce Gabbana, Italien.

Sort slangeskind, åben tå Hælhøjde 10 cm Træhæl Sål stemplet undersideVero Cuoidi, Made in Italy metal plaque DG Indersål mærket Dolce & Gabbana, Made in Italy Indvendig nummer 76394 40.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.319