OSCAR HULLGREN. Olie på Panel, signeret.

304122. OSCAR HULLGREN. Olie på Panel, signeret.

37,5 x 27 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Oscar Hullgren (1869–1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

37,5 x 27 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Oscar Hullgren (1869–1948)

Antal besøg: 1.414