SØJLEBORD, fire ben.

SØJLEBORD, fire ben.
3040694. SØJLEBORD, fire ben.

Højde ca 78,5 cm Diameter ca 90 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!
3040694. SØJLEBORD, fire ben.

Antal besøg: 234