ÆSKE OG KURV, 19./20. århundrede.

3040556. ÆSKE OG KURV, 19./20. århundrede.

Skæppe 29 x 19 x 23 cm.
Kurvehøjde 23,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skæppe 29 x 19 x 23 cm.
Kurvehøjde 23,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 302