STUE MØBLER, 3 stk., gustaviansk stil, 20. århundrede.

303884. STUE MØBLER, 3 stk., gustaviansk stil, 20. århundrede.

Sofa, Gustaviansk stil Lænestole 1 par, Gustaviansk stil.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.652