BOGERYLDE, teaktræ, 1960'erne/70'erne.

3038093. BOGERYLDE, teaktræ, 1960'erne/70'erne.

Todelt, Underdel med et par låger og to skuffer.
Længde 95, bredde 42, højde 170 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker er til stede.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 756