303787. SKÅL og Vase, 5 stk., Kosta og Orrefors, 1900-tallet.
Vase, glas, gravering med roser, signeret: Kosta KK 399 x.
Vase, glas, ætset fugleindretning.
Skål, krystal, signeret: Orrefors OA 4335-321.
Skål, krystal, mærket Orrefors.
Skål, glas, signeret: Orrefors 1304492-121.
Brugsslitage, der er små ridser, enkelte Kantstødt.