SKABE, folklore, 1800-tallet.

SKABE, folklore, 1800-tallet.
303771. SKABE, folklore, 1800-tallet.

Med 3 hylder.
Længde 89,5 cm.
Bredde 28,5 cm.
Højde ca 152 cm.

Brugsslitage, skader, laktab, delvist senere malet, senere tilbage, suppleret/renoveret, mangler lås, stor malerplet i højre side.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med 3 hylder.
Længde 89,5 cm.
Bredde 28,5 cm.
Højde ca 152 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 850